Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Teisės pažeidimo rūšys

Teisės pažeidimo rūšys

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Teisės pažeidimo samprata ir požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimo rūšys. Nusikaltimai. Nusižengimai. Išvados.

Ištrauka

Nuolat tobulėjanti ir besikeičianti visuomenė ir ta aplinka, kuri ją supa, tai lyg įrodymas, jog žmogaus protui ir jo galimybėms nėra ribų. Tačiau vis dažniau išgirstame apie įvairiausius nusižengimus, nusikaltimus ir pan., matome, jog žmogus savo sugebėjimus naudoja ne tik geriems tikslams, bet ir priešingai.
Laikui bėgant nusikaltimų vis daugėja. Valstybė, norėdama jų išvengti, priima vis naujesnius įstatymus, kurie apriboja visišką žmogaus laisvę kito asmens atžvilgiu ir pan., bei tam tikrus kodeksus, kuriuose yra nustatomos bausmės pagal neteisėtos veikos lygį. Įvairūs teisės pažeidimai yra gana aktualūs mūsų visuomenėje, tačiau ne kiekvienas žinome, kaip jie yra skirstomi.
Darbo tikslas – atskleisti, į kokias rūšis yra skirstomi teisės pažeidimai.
Darbo uždaviniai:
1. Pateikti teisės pažeidimų sampratą ir požymius
2. Išanalizuoti teisės pažeidimo sudėtį..
3. Pristatyti teisės pažeidimo rūšis.
Darbo metodai – mokslinės literatūros analizė.
Šiai temai atskleisti naudojausi mokslinės literatūros knygomis, tokiomis kaip S. Vansevičius "Valstybės ir teisės teorija", A. Vaišvila "Teisės teorija" ir kt. Šie laidiniai leido iš arčiau susipažinti su teisės pažeidimais, kokie elementai juos sudaro, bei kaip yra klasifikuojami.
Kiekvienoje šalyje, turinčioje savo įstatymus, yra priimta, kad teisės subjektai, t. y. fiziniai ir juridiniai asmenys, valstybės institucijos, pareigūnai ir kt. , laikytųsi, nenukryptų nuo galiojančių teisės normų bei jas vykdytų. Pasitaiko atvejų ir net labai dažnai, kai išvardyti įvairūs subjektai pažeidinėta tas, valstybės nustatytas normas, t. y. įvykdo teisės pažeidimus savo netinkamu elgesiu. Aišku, tuo atveju valstybė imasi savo priemonių, kuriomis stengiasi užkirsti tokius asmenų ar organizacijų veiksmus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis23.35 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Teises pazeidimo rusys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą