Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Aplinkos apsaugos ministerija

Aplinkos apsaugos ministerija

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Lietuvos respublikos aplinkos ministerijos samprata. Aplinkos ministerijos uždaviniai ir funkcijos. Aplinkos ministerijos teisės. Aplinkos ministerijos darbo organizavimas. Aplinkos ministras. Viceministras. Ministerijos sekretoriai. Aplinkos ministerijos administracinė struktūra. Išvados.

Ištrauka

Konfidensišk ai ir efektyviai įgivendinti aplinkos valdymą kuriama optimaliausia valdymo sistema, Aplinkos ministerija. Šio darbo tikslas atskleisti aplinkos ministerijos kaip vieno aplinkos valdymo politika igivendinančios uždavinius, funkcijas, teises.

Darbo objektas – Aplinkos apsaugos ministerija.

Darbo uždaviniai:
1. Atskleisti Aplinkos ministerijos sampratą.
2. Išsiaiškinti Aplinkos ministerijos funkcijas.
3. Išanalizuoti Aplinkos ministerijos struktūrą.

Darbo metodai:
1. Teisės aktų analizė.
2. Lyginimas
3. Mokslinės literatūros analizė


Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija (toliau vadinama – Aplinkos ministerija, ministerija) yra Lietuvos Respublikos vykdomosios valdžios institucija.
Aplinkos ministerija vykdo įstatymų ir kitų teisės aktų jai pavestų aplinkos apsaugos, kraštovaizdžio ir biologinės įvairovės apsaugos, gamtos ir rekreacinių išteklių naudojimo, geologijos, miškų ūkio, teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros, statybos, būsto ir komunalinio ūkio, poveikio aplinkai vertinimo, valstybės administracinių ir kitų negyvenamųjų patalpų bei pastatų naudojimo, standartizacijos ir metrologijos sričių valstybės valdymo funkcijas ir įgyvendina šiose srityse valstybės politiką.
Aplinkos ministerija savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais, kitais Lietuvos Respublikos Seimo priimtais teisės aktais, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis, Respublikos Prezidento dekretais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Ministro Pirmininko potvarkiais, taip pat šiais nuostatais.
Ministerijos veikla organizuojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės aprobuotais, viešai paskelbtais strateginiais veiklos planais, rengiamais vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės programa, kuriai Lietuvos Respublikos Seimas pritaria, ir derinamais su Valstybės ilgalaikės raidos strategija.
Aplinkos ministerija yra viešasis juridinis asmuo, turintis sąskaitą banke ir antspaudą su Lietuvos valstybės herbu bei savo pavadinimu. Ministerijos buveinė isikūrusi Vilniuje.. Aplinkos ministerija yra biudžetinė įstaiga, finansuojama iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto.
Aplinkos ministerija yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės pagrindinė valdymo institucija, formuojanti šalies aplinkos apsaugos, miškų ūkio, gamtos išteklių naudojimo, geologijos ir hidrometeorologijos, teritorijų planavimo, statybos, gyventojų apsirūpinimo būstu, butų ir komunalinio ūkio paslaugų valstybės politiką ir koordinuojanti jos įgyvendinimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės kursinis darbas
KategorijaTeisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20
Dydis627.43 KB
AutoriusMantas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Medžiūnas
Švietimo institucijaŠiaurės Lietuvos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Aplinkos apsaugos ministerija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Šiaurės Lietuvos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • R. Medžiūnas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą