Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Mikroobjektų samprata ir jų rūšys

Mikroobjektų samprata ir jų rūšys

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įžanga. Istorijos apžvalga. Mikroobjektų samprata. Makro- ir mikroobjektų skiriamieji kriterijai. Mikrodalelės, mikropėdsakai ir medžiagos mikrokiekiai. Mokslas apie mikroobjektus – mikrologija. Mikroobjektų rūšys. Mikrodalelių klasifikacija. Mikropėdsakų klasifikacija. Išvados. Summary.

Ištrauka

Savo darbe nagrinėsime įvairių autorių nuomonę dėl mikroobjektų sąvokos. Bandysime išsiaiškinti mikroobjektų sampratą, nustatyti pagrindinius jų požymius. Tai ir būtų darbo tikslas: remiantis įvairių autorių monografijomis bei straipsniais, o taip pat kito pobūdžio literatūra, nustatyti vieną, visiems mikroobjektams būdingą sąvoką. Tam, kad galėtume pasiekti šį tikslą, iškelsime keletą uždavinių: 1. išsiaiškinti, kokiais metais pirmą kartą buvo paminėta mikroobjektų sąvoka; 2. kas pirmas pradėjo tyrinėti mikroobjektus; 3. palyginti įvairių autorių pateikiamą mikroobjektų sąvoką; 4. nustatyti bendrus, visiems mikroobjektams būdingus požymius (kriterijus), kuriais remiantis jie gali būti atskirti nuo kitų objektų; 5. išsiaiškinti, kokios yra mikroobjektų rūšys.
Mikroobjektai, kaip informacijos paieškos šaltinis bei įrodymas įgauna vis didesnę reikšmę tiriant bei atskleidžiant įvairių rūšių nusikalstamas veikas. Jie padeda nustatyti pačius įvairiausius faktus. Tokio pobūdžio informacija turi nemažą įrodomąją galią, taip pat padeda tyrimą nukreipti tinkama linkme. Šios srities specialistai užsiiminėja tokių objektų kvalifikuota paieška bei suradimu, įgyvendinamas jų efektyvus tyrinėjimas panaudojant šiuolaikiškas priemones bei metodus.
Kriminalistinės technikos ir metodų tobulinimas bei naujų atradimas, žymiai išplėtė daiktinių įrodymų ratą, kuriam vis dažniau yra priskiriamos mažytės kietų ar birių kūnų dalelės, mažos skystų medžiagų bei dujinių objektų (organinio ir neorganinio kilimo) proporcijos t.y. mikroobjektai.
Kadangi ši tema kol kas yra mažai nagrinėjama mūsų šalies mokslininkų, todėl savo darbe vadovausimės M.B.Vandėrio, I.F.Krylovo, N.N.Jegorovo bei kitų autorių monografijomis.
Atsižvelgiant į mūsų darbo iškeltą tikslą, naudosime dokumentų analizės metodą bei atliksime lyginamąjį tyrimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės kursinis darbas
KategorijaTeisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai9
Dydis44.25 KB
AutoriusArūnas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasPolitikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mikroobjektu samprata ir ju rusys [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą