Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Visuomenės organizacijų registravimas

Visuomenės organizacijų registravimas

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Visuomeninė organizacija. Visuomeninių organizacijų veiklos pagrindai. Registro paskirtis. Registro objektas. Registro tvarkymo įstaigos. Bendrieji registro duomenys. Registre kaupiami specifiniai duomenys. Narystės sutartis. Sutarties sąlygos. Audiovizualinio kūrinio autoriaus registracijos kortelė. Visuomeninės organizacijos "Atviras kodas Lietuvai" visuotinio narių susirinkimo protokolas. Visuomeninės organizacijos įstatai. Įstatų pakeitimams įregistruoti pateikiami šie duomenys. Registro duomenų naudojimas.

Ištrauka

Nagrinėsime temą, kuri aktuali visoms bepradentančioms įmonėms, t.y. pagrindas, kuris būtinas visuomenės organizacijų pradžiai. Tai registravimas savo idėjos, savo srities, įregistravimas Valstybės institucijoje, kurios paskirtis kaupti informaciją, registruoti duomenis, įmonių skaičių, kaupti, apdoroti, sisteminti, saugoti, naudoti ir teikti Lietuvos Respublikos visuomeninių organizacijų įstatyme bei nuostatuose nurodytus duomenis apie Lietuvos Respublikos įregistruotas visuomenines organizacijas (jų sąjungas), juos atnaujinti ir apibendrinti. Registro steigėja yra Lietuvos Respublikos Vyriausybė.
Nagrinėsime, kaip tai padaryti, kokios informacijos reikia Valstybės įmonei, kuri registruoja visuomeninių organizacijų įstatus, kokie yra tie įstatai, nuo ko reikia pradėti, kaip pildyti dokumentų formas ir kokių jų reikia.
Analizuosime, Lietuvos Respublikos įstatymą, nuostatus ir jų teikiamą informaciją. Rastą informaciją apie mūsų nagrinėjamą temą, bandysime supaprastinti ir padaryti suprantamą paprastam žmogui, kuris šios srities niekada nėra analizavęs.
Kad lengviau būtų visa tai suprasti, pateiksiu keletą pavyzdžių, bandysime suprasti gana nelengvus dalykus, kuriuos būtina žinoti norint sukurti savo idėjos realų vaizdą. Būtina žinoti ką reikia daryti, ko negalima daryti steigiant visuomenines organizacijas, kaip jas įregistruoti ir toliau realizuoti jau užregistruotas idėjas. Registracija būtina, nes kitaip visuomeninė organizacija bus neegzistuojanti, nelegali, o tai jau pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymą.
Išvadų nebus, nes negaliu nei ką sukurti , nei apibendrinti, visa pateikta informacija bus tiksli, neišgalvota, pateikta iš įstatymų, nuostatų. Visa informacija apie nagrinėjamą temą, visuomenės organizacijų registravimą, pateikiama nuosekliai, pagal visus nurodymus, nuo ko pradėti ir kuo užbaigti.
Visuomeninių organizacijų veiklos pagrindai:
Draudžiama: steigtis ir veikti visuomeninėms organizacijoms, kurių tikslas arba veikimo būdai- prievarta nuversti ar pakeisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką arba pažeisti Lietuvos Respublikos teritorijos vientisumą, propaguoti karą ir smurtą, autoritarinį ar totalitarinį valdymą, kurstyti rasinę, religinę, socialinę nesantaiką, varžyti žmogaus teises bei laisves atlikti veiksmus, prieštaraujančius Lietuvos Respublikos įstatymams ir visuotinai pripažintoms tarptautinės teisės normoms, veikti kitų valstybių interesus, jeigu jie yra priešingi Lietuvos valstybės interesams. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-08
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis24.59 KB
AutoriusEgle
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasKlaipėdos filialas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Visuomenes organizaciju registravimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Socialinių mokslų kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą