Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Kadastras

Kadastras

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Žemės sklypo dislokacija, paskirtis, priklausomybė, plotas, našumo balas. Žemės sklypo naudotojas ir savininkai. Žemės sklypo plotas, ribos ir našumo balas. Žemės sklypo ir jo priklausinių naudojimo sąlygos ir apribojimai. Žemės sklypo ekonominis įvertinimas. Žemės vertės pagal vidutines rinkos kainas. Pastatų, statinių techninės charakteristikos. Pastatų ekonominis įvertinimas. Atkuriamoji vertė. Pagalbiniai statiniai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.

Ištrauka

Žemės sklypo gretimybės: Sklypas ribojasi su keliu, t.y. Krokuvos gatve bei esančiuose Krokuvos g. 51/Veprių g. 1, Veprių g. 3 ir Krokuvos g. 47 žemės sklypais, šių žemės sklypų savininkų pavardės nėra nurodytos.
Žemės sklypo plotas 0, 0629 ha, kuris priklauso keliems savininkams, t.y. Audriui Paulauskui, Elvyrai Masevičiūtei, Gelenai Semaško, Tamarai Romancevai, Gražinai Finkelštein.
Našumo balas – tai atskirų dirvožemių kokybės lyginamasis įvertinimas rodikliais. Našumo balas yra nustatomas įvertinant visas savybes ir gaunamą derlingumą tradicinių žemės ūkio kultūrų. Našumas – vidutinis žeminių kviečių 1ha derlingumas derlių parduodant užsienio rinkoje, išreikštas Lt. Mano nagrinėjamo žemės sklypo našumo balas yra 40. Jis yra nustatytas pagal tai koks yra analizuojamoje vietovėje .
Žemės ūkio naudmenų našumo balas santykinai išreiškia žemės ūkio naudmenų produktyvumą ir įvertina dirvožemius, jų agrochemines savybes bei melioracijos įrenginių įtaką augalų derlingumui. Našesnėse žemėse gaunamas ne tik didesnis produkcijos kiekis, bet ir yra galimybė auginti didesnį pelną duodančias augalų rūšis.
Vidutinis žemės ūkio naudmenų našumo balas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1999 m. vasario 24 d. Nr. 205 " Dėl žemės įvertinimo tvarkos" nutarimo metodikos 1.1 ir 1.2 punktuose nustatyta tvarka.
Žemės naudojimo apribojimai kaip ir servitutai neturi įtakos žemės verčiai kadastre, nes valstybiniame vertinime į tai neatsižvelgiama. Rinkos sąlygomis žemė bus mažiau vertinga, jei joje yra naudojimo apribojimai ar servitutai.
Pagrindinis žemės naudojimo apribojimų principas – draudžiama statyti statinius, užgriozdinti teritoriją, sodinti daugiamečius sodinius ir želdinius apribojimų teritorijose.
Kadastro pažymoje turi būti nuoroda į konkretų apribojimą ir plotas. Pažymoje yra nurodyti tik apribojimai, bet be plotų.
1. vandentiekio tinklų ir įrenginių apsaugos zona;
2. lietaus ir fekalinės kanalizacijos tinklų apsaugos zona;
3. elektros linijų apsaugos zonos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-08
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis94.23 KB
AutoriusEugenijus
Viso autoriaus darbų14 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kadastras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą