Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Naudojimosi privilegijomis ir imunitetais problema tarptautinėje teisėje

Naudojimosi privilegijomis ir imunitetais problema tarptautinėje teisėje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Diplomatinių imunitetų ir privilegijų sąvoka. Diplomatinis imunitetas. Piktnaudžiavimo privilegijomis ir imunitetais problema. Piktnaudžiavimas diplomatinio pašto neliečiamybe. Piktnaudžiavimas muito privilegija. Piktnaudžiavimas imunitetais ir jais besinaudojančių asmenų padaromi nusikaltimai. Šnipinėjimas. Bandymas vykdyti teroro akcijas pasinaudojant privilegijomis ir imunitetais. Bandymai spręsti piktnaudžiavimo diplomatiniais imunitetais ir su tuo susijusias atsakomybės problemas. Problema dėl diplomatinių imunitetų ir žmogaus teisių santykio. Asmens paskelbimas persona non grata už piktnaudžiavimą imunitetu. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Iki 20 a. vidurio diplomatai sudarė palyginti negausią privilegijuotą visuomenės grupę, tačiau šiais laikais į tarptautinės teisės areną įsiliejant vis daugiau valstybių bei plečiantis jų diplomatinėms tarnyboms diplomatų skaičius nenumaldomai auga.
Visi diplomatai, jų šeimos nariai, diplomatinės atstovybės, diplomatines atstovybes aptarnaujantis personalas naudojasi atitinkamomis privilegijomis ir imunitetais. Pastaraisiais dešimtmečiais padaugėjus diplomatinių atstovybių skaičiui padidėjo asmenų besinaudojančių privilegijomis ir imunitetais skaičius atitinkamai padidėja piktnaudžiavimų privilegijomis ir imunitetais. Todėl šio darbo tikslas – susipažinti su diplomatinėmis privilegijomis ir imunitetais ir įvertinti piktnaudžiavimo privilegijomis ir imunitetais problemą.
Darbo objektas – naudojimosi privilegijomis ir imunitetais problema tarptautinėje teisėje.
Darbo uždaviniai – išsiaiškinti diplomatinių privilegijų ir imunitetų sąvoką, kokia jų funkcija, kokios yra diplomatinės privilegijos ir imunitetai ir išanalizuoti kokias problemas kelia naudojimasis privilegijomis ir imunitetais.
Darbo metodas – literatūros analizė.
Šio darbo problema – piktnaudžiavimas privilegijomis ir imunitetais. Naudojimosi privilegijomis ir imunitetais problemą išsamiai yra išanalizavęs autorių kolektyvas: Petrauskas Z., Žalinas D. Žaltauskaitė – Žalimienė S. Analizuojant šią problemą remsiuos šių autorių literatūra. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-12
DalykasTeisės kursinis darbas
KategorijaTeisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis47.9 KB
AutoriusAiste
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasLekt. V. Tamašauskienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naudojimosi privilegijomis ir imunitetais problema tarptautineje teiseje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Lekt. V. Tamašauskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą