Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Karo policija

Karo policija

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įžanga. Ikiteisminio tyrimo subjekto samprata. Karo policijos teisinė padėtis pagal Lietuvos Respublikos karo policijos įstatymą. Karo policijos uždaviniai ir funkcijos. Karo policijos organizavimas. Karo policininkų teisės, pareigos ir atsakomybė. Karo policijos statusas ikiteisminiame tyrime. Karo policijos santykiai su kitomis ikiteisminio tyrimo institucijomis ir prokuratūra. Išvada.

Ištrauka

Šio kursinio darbo tikslas – išnagrinėti karo policijos kaip ikiteisminio tyrimo institucijos teisinę padėtį, uždavinius ir funkcijas, darbo organizavimą, karo policininkų teises, pareigas, atsakomybę, taip pat išanalizuoti karo policijos statusą ikiteisminiame tyrime, karo policijos santykius su kitomis ikiteisminio tyrimo institucijomis ir prokuratūra.
Šios temos analizei naudosiu lyginamąjį (lyginant atskiras institucijas ar atskirų subjektų įgaliojimus), lingvistinį (aiškinant teisės aktuose vartojamas sąvokas), sisteminį (atskleidžiant teisės aktuose nustatytą teisinį reguliavimą) metodus, pastarasis metodas bus naudojamas plačiausiai kadangi daugiausiai darbas grįstas teisės aktų analize.
Pagrindinis teisės aktas, reglamentuojantis karo policijos veiklą, yra Lietuvos Respublikos karo policijos įstatymas - juo daugiausia ir bus remiamasi šiame darbe. Taip pat bus remiamasi Lietuvos Respublikos karo tarnybos įstatymu, Lietuvos Respublikos operatyvinės veiklos įstatymu, Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodeksu, Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksu, kai kuriais Vyriausybės nutarimais ir generalinio prokuroro rekomendacijomis. Kursiniame darbe panaudota specialioji literatūra – "Baudžiamojo proceso teisės" vadovėlis ir "Teisėsaugos institucijų" vadovėlis.
Darbas pradedamas nuo ikiteisminio tyrimo subjekto sampratos apibrėžimo, kadangi karo policija yra ikiteisminio tyrimo subjektas ir norint tinkamai suprasti jos veiklos ypatumus reikia pirmiausia išanalizuoti ikiteisminio tyrimo subjekto esmę, veiklos tikslus ir pobūdį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-11-25
DalykasTeisės kursinis darbas
KategorijaTeisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis35.02 KB
AutoriusMindaugas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasGintaras Jasaitis
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Karo policija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2015-09-30 IP: 78.62.72.23
    director sako

    Ačiū, man darbas patiko. Darbą naudosiu kaip pavyzdinę formą. Ir žinoma jame radau gerų minčių kurias jau plėtosiu aš pats savam, darbe.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Gintaras Jasaitis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą