Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Traumatizmas. Bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmas, automobilių traumos, šalutiniai sužalojimai

Traumatizmas. Bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmas, automobilių traumos, šalutiniai sužalojimai

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Tesimo medicinos referatas. Įvadas. Traumatizmas. Bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmas. Automobilių traumos. Šautiniai sužalojimai. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas ir reikšmingumas. Teismo medicina yra medicinos ir teisės mokslų šaka, kuri taiko medicinos ir gamtos mokslų žinias teisėsaugos institucijų veikloje. Ji svarbi atliekant teismo medicinos ekspertizes. Nei vieno nusikaltimo asmens sveikatai, gyvybei arba dorovei negalima atskleisti be teismo medicinos ekspertizės.
Aktualu išnagrinėti traumatizmą, kadangi tai yra sudėtinga ir didelė socialinė, ekonominė bei demografinė problema. Dėl įvairių sužalojimų, nelaimingų atsitikimų, smurto, savižudybių visame pasaulyje kasmet miršta apie penkis milijonus žmonių.
Sužalojimai bukais daiktais galimi žmogaus įprastoje aplinkoje ir joje randamais daiktais, kurie gali būti naudojami buityje, gamyboje; tokie daiktai taip pat gali būti puolamieji ar ginamieji.
Automobilių traumos yra dažniausiai pasitaikanti traumų rūšis teismo medicinoje. Tai yra visuma kūno sužalojimų, kuriuos patiria vairuotojas, keleivis ar pėsčiasis avarijų metu.
Šautinio sužalojimo mechanizmas yra gan sudėtingas reiškinys, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių, kuriuos plačiau aptarsime darbo dėstomojoje dalyje.

Šio darbo objektas – traumatizmas, bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmas, automobilių traumos, šalutiniai sužalojimai.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti pagrindinius aspektus, kurie yra susiję su traumatizmu, bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmu, automobilio traumomis, šautiniais sužalojimais.

Šio darbo uždaviniai:
1. Išnagrinėti traumatizmą.
2. Išanalizuoti bukais daiktais padarytų sužalojimų mechanizmą.
3. Atskleisti automobilių traumas.
4. Aptarti šautinius sužalojimus.

Darbe naudotas metodas – literatūros šaltinių analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis1.38 MB
Autoriusdddaja417
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Traumatizmas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Utenos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą