Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Rusijos valstybės ir teisės istorija

Rusijos valstybės ir teisės istorija

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas: Rusijos teisės reikšmė, jos esmė šiuolaikiniame gyvenime. Rusijos teisė. Rusų tiesa. Santuoka rusų teisėje. 1649 metų "Soboro statutas". Civilinis kodeksas. Išvados.

Ištrauka

Patvirtinu, kad įteikiamas darbas "Rusijos valstybė ir teisės istorija" yra:
1. Atliktas mano paties ir nėra pateiktas kitam kursui šiame ar ankstesniuose semestruose;
2. Nebuvo naudotas kitame Institute/Universitete Lietuvoje ir užsienyje;
3. Nenaudoja šaltinių, kurie nėra nurodyti darbe, ir pateikia visą panaudotos literatūros sąrašą.
Rusija, kaip ir visos kitos valstybės turi savo istoriją nuo pačių seniausių laikų iki dabar. Rusijos teisė kaip ir visa valstybė keitėsi kol pasiekė aukštą tobulesnį teisinį lygį nei, kad buvo prieš tai. Rusijos valstybės teisės istorija sparčiai tobulėjo, nors buvo jos teisėje ir nuosmukių, ir pakilimų. Apie ką ir bus vėliau aptarta. Jos atsiradimas pakeitė socialinių grupių vystymąsi ir taip ėmė po truputi tobulėti, ėmė lygiuotis su kitų Europos valstybių teise.
Tobulėjant teisei, tobulėjo ir Rusijos ekonomika, karinės pajėgos kol Rusija tapo stipri valstybė. Taip ji pasiekė viršūnę kariaujant su kitomis valstybėmis.
Ateityje teismai kartu su teisėjais išnyks, nes žmonija vystosi etiško dvasingumo, o ne nužmogėjimo, sugyvulėjimo kryptimi. Vidinė etika ir nusikalstamumas yra nesuderinami dalykai. Taigi, neliks nusikaltėlių - nebereikės ir teisėjų.
Iškart atsisakyti teismų ir teisėtvarkos darbuotojų neįmanoma. Dabartiniame mūsų sąžiningumo ir atsakomybės neturėjimo laipsnyje tai būtų pražūtinga.
Savo rašto darbe nagrinėsiu Rusijos teisės atsiradimą ir jos raidą, kuri yra labai svarbi Rusijos valstybei, nes jei nebūtų Rusijos teisės – nebūtų Rusijos valstybės.
Kurdami teisinę visuomenę ir valstybę, visi piliečiai privalėjo turėti teisės žinių, išmanyti įstatymus, dorovės normas, jausti ir žinoti, kas yra gėris ir blogis, kaip reikia elgtis. Teisė yra glaudžiai susijusi su tautos istorija, gyvenimo būdu, nuosavybės formomis.
Rašto darbo pradžioje panagrinėsiu apie krikščionybės atsiradimą, kuri turėjo įtakos kultūrai,bažnyčią, kuri turėjo įtakos teisės atsiradimui
Rusijoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Dydis17.57 KB
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Rusijos valstybes ir teises istorija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais