Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Asmens apžiūra ir daiktų bei dokumentų patikrinimas. Daiktų ir dokumentų paėmimas

Asmens apžiūra ir daiktų bei dokumentų patikrinimas. Daiktų ir dokumentų paėmimas

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Pareigūnai galintys atlikti asmens apžiūrą ir daiktų patikrinimą. Daiktų ir dokumentų paėmimo procesinė tvarka. Dokumentų patikrinimas. Daiktų ir dokumentų paėmimas. Išvada.

Ištrauka

Aš, Vardas Pavarde, 2 būrio kursantas nuo šių metų rugpjūčio 22 dienos, iki šių metų spalio 2 dienos atlikau stažuotę Varėnos rinktinės padaliniuose.
Stažuotės metu susipažinau su Valstybės Sienos Apsaugos Tarnybos (toliau-VSAT) pareigūnų veikla Tribonių ,bei Purvenų užkardoms priskirtame pasienio ruože, bei kita tarnybos veikla.
Šią referato temą pasirinkau norėdamas pagilinti savo teorines žinias.Tikiuosi atskleisti pagrindines VSAT pareigūnų darbo užduotis atliekant asmens apžiūrą, daiktų ir dokumentų patikrinimą, bei daiktų ir dokumentų paėmimą.
Darbo tikslai ir uždaviniai:
Išsiaiškinti kokie pareigūnai gali atlikti asmens apžiūrą ir daiktų patikrinimą.
Išsiaiškinti daiktų ir dokumentų paėmimo procesinę tvarką.
Išsiaiškinti kaip atliekamas dokumentų patikrinimas.
Išsiaiškinti kaip atliekamas daiktų bei dokumentų paėmimas.
Taigi, aš ir pasistengsiu šiame darbe išanalizuoti bei atskleisti savo išsikeltus tikslus ir uždavinius.
Valstybės Sienos Apsaugos Tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos yra valstybės institucija, kurios paskirtis – įgyvendinti valstybės sienos apsaugą ir jos kirtimo kontrolę, o karo metu – ginkluotųjų pajėgų sudėtyje ginti valstybę. Tarnyba priklauso Vidaus reikalų ministerijos valdymo sričiai.
Vidaus reikalų ministerija vadovauja valstybės sienos apsaugos politikos įgyvendinimui ir jį kontroliuoja. Tarnyba savo veiklą grindžia teisėtumo, pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms, pareigūno asmens laisvės ir statutinės drausmės derinimo, nuolatinės parengties, viešumo ir konfidencialumo derinimo principais.
Vidinis tarnybos organizavimas grindžiamas statutiniais pagrindais. Tarnybos pareigūnų statutiniams santykiams reguliuoti, jų tarnybos stažui, kvalifikacijai bei pareigoms žymėti nustatomi tarnybos pareigūnų specialieji laipsniai.
Tarnyba yra operatyvinės veiklos subjektas. Įgyvendindama pavestas parengtinio tyrimo funkcijas, Tarnyba veikia visoje valstybės teritorijoje. Tarnyba ir jos pareigūnai nedalyvauja politinėje veikloje.
Tarnyba yra juridinis asmuo, savarankiškas asignavimų valdytojas, turintis atsiskaitomąją sąskaitą banke, antspaudą, vėliavą ir ženklą. Tarnybos pareigūnų profesinė šventė yra birželio 29-oji – Pasieniečio diena. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis14.28 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Asmens apziura ir daiktu bei dokumentu patikrinimas. Daiktu ir dokumentu paemimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos VRM Pasieniečių mokykla / 2 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais