Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Teisėsaugos institucijų praktika

Teisėsaugos institucijų praktika

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Ikiteisminio tyrimo institucijų sistema ir reikšmė. Ikiteisminio tyrimo institucijų struktūra ir kompetencija. Padalinio vadovo ir tyrėjo teisės ir pareigos. Išvados.

Ištrauka

Teisėsaugos institucijų, kaip mokymosi disciplinos, tikslas yra supažindinti studentus su Lietuvoje veikiančiomis teisėsaugos institucijos, jų struktūra, kompetencija bei vieta teisės sistemoje. Išmokus ir susipažinus su teorine medžiaga yra labai svarbu mokėti įgytas žinias pritaikyti praktikoje.
Vienas iš pagrindinių teisėsaugos institucijų praktikos tikslų yra sužinoti teisėsaugos institucijų sistemos bei Lietuvos teismų sistemos funkcijas. Taip pat labai svarbu mokėti įvertinti dabartinės teisėsaugos institucijų sistemos funkcionavimo principus ir grandžių veiklą. Turėti supratimą apie teisėsaugos institucijų tarpusavio bendradarbiavimą ir atskirų teisėsaugos pareigūnų ar tarnautojų atliekamų funkcijų kokybę. Mano atveju, ši praktika turėtų praplėsti mano žinias apie ikiteisminio tyrimo institucijų sistemą ir reikšmę. Susipažinti su ikiteisminio tyrimo institucijų struktūra ir kompetencija, taip pat su padalinio vadovo ir tyrėjo teisėmis ir pareigomis. Praktiką atlikau Lietuvos kriminalinės policijos biure Nusikaltimų tyrimo vyriausiosios valdybos skyriuje (3-ioji valdyba, 2-asis skyrius), stengiausi įgyvendinti pagrindinius tikslus, įgyti bendrą supratimą apie šios institucijos veiklą ir gauti žinių bei patirties, kuri gali praversti ateityje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės praktikos ataskaita
KategorijaTeisė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Dydis17.82 KB
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Teisesaugos instituciju praktika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 11 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • G. Bagužis
Pasidalink su draugais