Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Neblaivaus asmens ir pažeidėjų sulaikymas

Neblaivaus asmens ir pažeidėjų sulaikymas

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Neblaivaus asmens sulaikymas. Aktyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Pareigūnų veiklos planas ir analizė. Pažeidėjų sulaikymas. Aktyvaus pasipriešinimo pavyzdys. Pareigūnų veiklos planas ir analizė. Išvados.

Ištrauka

Policijos, ir ne tik policijos bei kitu vidaus reikalų ministerijų įstaigų, tame tarpe ir Valstybės Sienos Apsaugos Tarnybos (toliau VSAT) pareigūnų profesinės veiklos taktika yra - mokėjimas neutralizuoti priešininko pranašumą, panaudoti jo silpnybes savo naudai, maksimaliai išnaudoti gamtines sąlygas, pilnai realizuoti savo psichines, technines bei fizines galimybes vykdant tarnybines užduotis.
Taktinis meistriškumas susiformuoja ne iš karto. Profesiniai praktiniai įgūdžiai formuojami mokomųjų - treniravimosi užsiėmimų metu, modeliuojančių tikrus konfliktus, praktikos ar darbo metu, bei analizuojant buvusias situacijas.
Neblaivaus asmens sulaikymo situacija faktiškai pasikartoja kiekvieno pareigūno kasdienybėje.
Kontrabandos pažeidimai kartojasi ne taip tankiai, policijos pareigūnų darbe kaip pirmoji situacija, tačiau ir ji pasitaiko, kai yra bendradarbiaujama VSAT ir policijos strūkturom. Pareigūnai papuolę į šias situacijas turi būti pasiruošę pagrįstam ir teisingam jos išsprendimui. Tam reikalingos ne tik teisinės, profesinės bet ir psichologinės bei taktinės žinios.
Nagrinėdamas šiame rašto darbe pažeidėjų sulaikymo situacija, 8 psl., norėčiau daugiau atskleisti kaip tai daro VSAT pareigūnai., nors iš esmės sulaikymo veiksmu taktika niekuo nesiskiria.
Rašant šį darbą su literatūros problema nesusidūriau, gan plati internetinė bazė, nemažai yra norminės literatūros, policijos, VSAT, pareigūnų veiklą reglamentuojančių aktų, bei teisinės literatūros..
Manau ši tema aktuali ne tik policijos ir VSAT fakulteto studentams bet ir pareigūnams, kurie susiduria su šia situacija savo darbe.
2006-11-15 Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Ignalinos rinktinės Tverečiaus užkardos veikimo teritorijoje, kelyje Ignalina-Didžiasalis, 12:30 val., Tverečiaus užkardos pareigūnai, patikrinimui sustabdė transporto priemonė VW GOLF valst. Nr BZT 111, kurį vairavo Lietuvos Respublikos pilietis Vardenis Pavardenis, gim 1984 m. Patikrinimo metu vairuotojas nepateikė vairuotojo pažymėjimo bei galiojančio transporto priemonės techninės apžiūros talono. Nuo vairuotojo sklido stiprus alkoholio kvapas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės referatas
KategorijaTeisė
TipasReferatai
Apimtis12 puslapių 
Dydis576.13 KB
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Neblaivaus asmens ir pazeideju sulaikymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 12 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas
  • Lektorius Povilas Vepšta
Pasidalink su draugais