Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Laidavimas. Garantija

Laidavimas. Garantija

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Teorinė darbo dalis. Laidavimas. Garantija. Išvados. Praktinė darbo dalis. Darbo sutarties ir civilinių sutartčių atskyrimas. Darbo sutarties sąlygos. Duotos situacijos teisinis įvertinimas ir analizė.

Ištrauka

Terminas teisė vartojamas įvairiomis prasmėmis: teisė suprantama kaip žmogaus teisė, prigimtinė teisė, pozityvioji teisė, asmens (subjektyvioji) teisė ir kt.
Teisės mokslas nagrinėja teisę kaip specifinę valstybinę teisinę kategoriją. Teisė suprantama kaip sistema valstybės nustatytų ar sankcionuotų visiems privalomų formaliai apibrėžtų normų (bendrų elgesio taisyklių), skirtų reguliuoti visuomeninius santykius ir prireikus garantuoti valstybės prievartą. Pateiktoje sąvokoje atsispindi tokie teisės požymiai, kaip normiškumas, formalus apibrėžtumas, visuotinis privalomumas, prievartiškumas ir t.t.
Pagal visuomeninių santykių reguliavimo metodus yra skirstoma į dvi stambias atšakas – viešąją ir privatinę teisę. Viešosios teisės šakos – konstitucinė, administracinė, tarptautinė viešoji, baudžiamoji, ūkinė, proceso teisė ir kt. Privatinė teisė reguliuoja privačius asmenų tarpusavio santykius (pavyzdžiui, šeimos, civilinė, darbo teisė).
Šis teisės dalyko savarankiškas namų darbas apima dvi dalis. Pirmąją dalį sudaro teorinis klausimas apie laidavimą ir garantiją kaip prievolių įvykdymo užtikrinimo būdus. Antroji dalis yra praktinė, kurioje reikia išanalizuoti pateiktą situaciją.
Darbo tikslas – mokėti naudotis teisės norminiais aktais, operatyviai rasti reikiamą informaciją, gebėti apibendrinti ir įvertinti sukauptą informaciją, taip pat gilinti minčių reiškimo įgūdžius raštu.
Darbo uždaviniai – atskleisti teorinio klausimo esmę,aptarti temos teorinius ir praktinius aspektus, išanalizuoti duotos situacijos faktines aplinkybes bei pateikti jų teisinius įvertinimus.
Darbui atlikti naudojama literatūra apima norminę medžiagą,teismų praktiką, kitą specialiąją literatūrą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės namų darbas
KategorijaTeisė
TipasNamų darbai
Apimtis12 puslapių 
Dydis34.05 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Laidavimas. Garantija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 12 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • A. Masandukaitė
Pasidalink su draugais