Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Statutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčio analizė ir dinamika 2002-2009 metais

Statutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčio analizė ir dinamika 2002-2009 metais

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Savarankiskas rasto darbas. Įvadas. Darbo užmokestis. Statutinis valstybės tarnautojas. Statutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčio analizė ir dinamika. Pareiginė alga. Priedai ir priemokos. Valstybės tarnautojų darbo užmokesčio skaičiavimo taisyklės. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Statutinio valstybės tarnautojo darbo užmokesčio skaičiavimo svarba yra akivaizdi organizuojant darbą.
Kaip būsimiems finansininkams mums ši tema yra aktuali, kadangi reikia suvokti, kaip atlikti konkrečius skaičiavimus, susijusius su darbo užmokesčiu.
Išleisti įstatymai bei vyriausybiniai potvarkiai bei jų laikymąsi kontroliuojančios institucijos garantuoja statutinio valstybės tarnautojo teisingą ir tikslų darbo užmokesčio apskaičiavimą.
Šiame darbe apžvelgiami pagrindiniai valstybės tarnautojų darbo užmokesčio principai ir atliekama tam tikrų duomenų analizė teisiniu aspektu.
Pagrindinis tyrimo objektas yra statutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčio dydis.
Šio darbo tikslas – atlikti statutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčio analizę ir dinamiką 2002 – 2009 metais.
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti nagrinėjamos temos teorinius aspektus;
2. Atlikti palyginamąją analizę septynerių metų laikotarpiu;
3. Pateikti statistinius duomenis, jų dinamikos vaizdinę išraišką;
4. Pateikti išvadas.
Statutinio valstybės tarnautojo darbo užmokesčio analizės bei dinamikos rašto darbas susideda iš keturių dalių: 1-oje dalyje – darbo užmokesčio teorinis pagrindimas; 2-oje dalyje – statutinio valstybės tarnautojo teorinis pagrindimas; 3-oje dalyje – statutimio valstybės tarnautojo darbo užmokesčio analizė ir dinamika; 4-oje dalyje – valstybės tarnautojo darbo užmokesčio skaičiavimas. Darbo eigoje iš Lietuvos Respublikos Vidaus Tarnybos Statuto, Lietuvos Respublikos policijos įstatymo ir kitų šaltinių pateikiami vidaus tarnybos principai bei pareigūnų darbo užmokesčio skaičiavimo metodika. Išvadose apibendrinta darbo metu surinkta informacija ir pateiktos analizės metu padarytos išvados.

Apmokėjimas už darbą visada buvo aktuali ekonominė ir teisinė problema. Darbas buvo laikomas asmens ne namuose atliekama veikla mainais už darbo užmokestį.
Darbuotojui darbo užmokestis – pagrindinis pragyvenimo šaltinis, pagrindinė jo pajamų dalis, išlikimo ir savo bei jo šeimos materialinės padėties pagerinimo priemonė. Kuo didesnę darbuotojo pajamų dalį sudaro darbo užmokestis, tuo žmogus skiria jam didesnę reikšmę. Dažnai darbo užmokestis tiesiogiai veikia ne tik pragyvenimo lygį, bet ir visuomeninę padėtį. Žmogaus darbo vietos pasirinkimą ir patrauklumą dažniausiai lemia būtent darbo užmokestis. Taigi darbo užmokestis atlieka materialinio ir moralinio pasitenkinimo bei skatinimo vaidmenį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės namų darbas
KategorijaTeisė
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Dydis54.21 KB
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Statutiniu valstybes tarnautoju darbo uzmokescio analize ir dinamika [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Čepulienė
Pasidalink su draugais