Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Viešųjų pirkimų pažeidimai

Viešųjų pirkimų pažeidimai

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Viešojo pirkimo sutartis. Viešasis darbų pirkimas. Viešasis paslaugų pirkimas. Viešasis prekių pirkimas. Viešųjų pirkimų rūšys. Tarptautiniai viešieji pirkimai. Supaprastinti (nacionaliniai) viešieji pirkimai. Viešųjų pirkimų tarnyba. Viešųjų pirkimų sutarties šalys. Tiekėjas. Perkančioji organizacija. Viešo pirkimo atlikimo būdai. Atviras konkursas. Uždaras konkursas. Viešųjų pirkimų principų pažeidimai. Viešo pirkimo principai. Lygiateisiškumo principas. Nediskriminavimo principas. Skaidrumo principas. Proporcingumo principas. Abipusio pripažinimo principas.

Ištrauka

Viešojo pirkimo sutartis, tai Viešųjų pirkimų įstatymo (VPĮ) nustatyta tvarka sudaryta sutartis, kurios dalykas yra prekės, paslaugos ar darbai.

VPĮ išskiria atskiras viešųjų pirkimo dalykų sąvokas, tačiau su vienu bendru tikslu – sudaryti viešojo pirkimo–pardavimo sutartį.

Viešasis darbų pirkimas – viešasis pirkimas, kurio dalykas yra atlikti, suprojektuoti tam tikrus darbus, arba bet kokiomis priemonėmis atlikti darbus, atitinkančius perkančiosios organizacijos nustatytus reikalavimus. Darbas yra tam tikrų statybos darbų kaip visumos rezultatas, kuris gali savarankiškai atlikti ekonominę ar techninę funkciją.

Viešasis paslaugų pirkimas – viešasis pirkimas, kurio dalykas paslaugos, pirkimas, kurio dalykas yra prekės ir paslaugos, jeigu paslaugų kaina viršija prekių kainą, ar pirkimas, kurio dalykas yra paslaugos ir darbai, jeigu šie darbai tik papildo perkamas paslaugas.

Viešasis prekių pirkimas – viešasis pirkimas, kurio dalykas yra prekių pirkimas, nuoma, lizingas (finansinė nuoma), pirkimas išsimokėtinai, numatant jas įsigyti ar to nenumatant, perkamų prekių pristatymo, montavimo, diegimo ir kitos jų parengimo naudoti paslaugos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeisės pristatymas
KategorijaTeisė
TipasPristatymai
Apimtis30 skaidrių
Dydis14.15 KB
Švietimo institucijaSocialinių mokslų kolegija
FakultetasKlaipėdos filialas
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Viesuju pirkimu pazeidimai [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

  • Pristatymai
  • 30 skaidrių
  • Socialinių mokslų kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Stasiūnienė
Pasidalink su draugais