Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė
Rūšiuoti pagal
 • Teisės pažeidimai elektroninėje erdvėje ir jų prevencija (2)

  Įvadas. Kompiuteriniai nusikaltimai. Civiliniai deliktai elektroninėje erdvėje. Kompiuterinių nusikaltimų prevencijos priemonės. Išvados.
  Teisė, referatas(8 puslapiai)
  2006-08-18
 • Teisės pažeidimai elektroninėje erdvėje ir jų prevencija (3)

  Įvadas. Teisės saugomų vertybių ir interesų pažeidimų elektroninėje erdvėje klasifikavimas ir bendrosios ypatybės, skirtumai nuo tradicinių teisės pažeidimų. Žmogaus pagrindinių teisių ir laisvių pažeidimai, kompiuteriniai nusikaltimai ir civiliniai deliktai. Reglamentavimas Lietuvoje ir užsienyje, galimos prevencijos priemonės. Išvada.
  Teisė, referatas(12 puslapių)
  2010-09-20
 • Teisės pažeidimai ir teisinė atsakomybė

  Teisės pažeidimų sudėtis. Teisės pažeidimų požymiai. Teisės pažeidimų rūšys. Teisinės atsakomybės tikslai ir funkcijos. Teisinės atsakomybės požymiai. Išvados.
  Teisė, namų darbas(10 puslapių)
  2005-08-03
 • Teisės pažeidimai ir teisinė atsakomybė (2)

  Įvadas. Teisėtas elgesys. Teisės pažeidimai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisinė atsakomybė ir jos rūšys. Išvados. Priedas (1).
  Teisė, referatas(12 puslapių)
  2006-05-24
 • Teisės pažeidimas

  Įvadas. Teisės pažeidimo sąvoka. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimų rūšys. Teisinė atsakomybė. Išvados.
  Teisė, namų darbas(12 puslapių)
  2007-01-05
 • Teisės pažeidimas ir jo rūšys

  Įvadas. Teisės pažeidimas ir jo požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimai ir kiti nukrypimai nuo teisėtvarkos. Teisės pažeidimų rūšys. Išvados.
  Teisė, referatas(10 puslapių)
  2006-04-27
 • Teisės pažeidimas ir jo rūšys (2)

  Įvadas. Teisės pažeidimo sąvoka ir požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimų rūšys. Teisinė atsakomybė ir jos rūšys. Išvada.
  Teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-05-15
 • Teisės pažeidimas ir jo rūšys (4)

  Įvadas. Teisėto elgesio samprata. Teisės pažeidimo sąvoka ir požymiai. Teisės pažeidimų klasifikavimas. Išvados.
  Teisė, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-21
 • Teisės pažeidimas ir jo rūšys (5)

  Įvadas. Teisės pažeidimai. Priešingumas teisei. Teisės pažeidimai ir kiti nukrypimai nuo teisėtvarkos. Teisės pažeidimų rūšys. Nusikaltimai. Baudžiamieji nusižengimai. Administracinės ir baudžiamosios teisės pažeidimų panašumai bei skirtumai. Nusikaltimo ir baudžiamojo nusižengimo požymiai. Valstybės reakcija į padarytus teisės pažeidimus. Išvados.
  Teisė, kursinis darbas(13 puslapių)
  2007-04-20
 • Teisės pažeidimas. Teisinė atsakomybė

  Įvadas. Teisės pažeidimų esmė. Teisės pažeidimų rūšys. Teisinė atsakomybė. Teisės atsakomybės veikimas. Teisinės atsakomybės rūšys. Išvados.
  Teisė, kursinis darbas(9 puslapiai)
  2007-01-16
 • Teisės pažeidimo analizė

  Įvadas. Teisės pažeidimo analizė. Nusikalstamos veikos samprata. Nusikaltimo sudėties sąvoka. Nusikaltimo sudėties elementai. Baudžiamasis įstatymas ir jo galiojimas. Nusikaltimo sudėtis - baudžiamosios atsakomybės pagrindas. Išvados.
  Teisė, referatas(11 puslapių)
  2007-03-16
 • Teisės pažeidimo analizė (2)

  Įvadas. Teisės pažeidimo analizė. Situacijos pristatymas. Situacijos analizė pagal objektyviuosius ir subjektyviuosius požymius. Situacijos analizė baudžiamuoju požiūriu. Išvados.
  Teisė, analizė(11 puslapių)
  2007-12-20
 • Teisės pažeidimo rūšys

  Įvadas. Teisės pažeidimo samprata ir požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimo rūšys. Nusikaltimai. Nusižengimai. Išvados.
  Teisė, referatas(11 puslapių)
  2005-11-21
 • Teisės pažeidimo rūšys (2)

  Įvadas. Teisės pažeidimo samprata ir požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimo rūšys. Nusikaltimai. Nusižengimai. Išvados.
  Teisė, referatas(10 puslapių)
  2007-03-15
 • Teisės pažeidimo samprata

  Įvadas. Teisės pažeidimo samprata. Teisės pažeidimo esmė, sąvoka, požymiai ir rūšys. Teisės pažeidimo sudėtis. Sankcijos taikymas teisinės atsakomybės institute. Teisės pažeidimo ir sankcijos taikymo sąveika. Išvados.
  Teisė, kursinis darbas(13 puslapių)
  2006-03-23
 • Teisės pažeidimo samprata. Kasmetinės atostogos, jų suteikimo tvarka

  Įvadas. Teisės pažeidimo samprata. Teisės pažeidimo sąvoka ir požymiai. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimo rūšys. Kasmetinės atostogos. Kasmetinės atostogos. Kasmetinių atostogų suteikimo tvarka. Išvados.
  Teisė, namų darbas(12 puslapių)
  2009-01-22
 • Teisės pažeidimo samprata. Kasmetinės atostogos, jų suteikimo tvarka (2)

  Įvadas. Teisės pažeidimo samprata. Teisės pažeidimo sudėtis. Teisės pažeidimų klasifikavimas. Kasmetinės atostogos, jų suteikimo tvarka. Kasmetinių atostogų rūšys. Kasmetinės minimalios atostogos. Kasmetinės pailgintos atostogos. Kasmetinės papildomos atostogos. Kasmetinių atostogų suteikimo tvarka. Kasmetinių atostogų perkėlimas ir pratęsimas. Kasmetinių atostogų apmokėjimas. Išvados.
  Teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-03-22
 • Teisės pažeidimo sąvoka ir požymiai. Teisės pažeidimo struktūra

  Įvadas. Teisės pažeidimo sąvoka ir požymiai. Teisės pažeidimo struktūra. Teisė į privatų gyvenimą ir jo slaptumą. Teisės normos. Jos elementai: hipotezė, dispozicija ir sankcija.
  Teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-02-17
 • Teisės požymiai, šaltiniai ir ryšys su morale

  Teisės požymiai. Teisės šaltiniai. Ryšys su morale. Išvados.
  Teisė, referatas(4 puslapiai)
  2005-09-20
 • Teisės principai

  Įvadas. Teisės principai. Teisės principų pavidalai. Teisės principų rūšys. Teisės principai, formuluojantys bendruosius teisių ir pareigų vienovės tikslus, šaltinius ir įgyvendinimo sąlygas. Teisės principai, konkretinantys teisių ir pareigų vienovę tarpšakiniu lygmeniu. Teisės principai, konkretinantys teisių ir pareigų vienovę teisės šakos lygmeniu. Teisės principai, konkretinantys (įgyvendinantys) teisių ir pareigų vienovę teisės institutų lygmeniu. Išvados.
  Teisė, referatas(10 puslapių)
  2007-02-05
Puslapyje rodyti po